В Україну прибув новий посол Польщі

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького — В Україну прибув новий посол Польщі
Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького
42-річний Бартош Ціхоцький за освітою є істориком Об этом сообщает charter97.in.ua со ссылкой на СМИ.


Новий посол Польщі в України Бартош Ціхоцький прибув до України та вручив заступнику міністра закордонних справ України Василю Боднарю копії вірчих грамот.


Про це у своєму Twitter у вівторок повідомило міністерство закордонних справ України.Вірчі грамоти від нового польського посла ще повинен прийняти президент Петро Порошенко, після чого Ціхоцький зможе повноцінно виконувати свої функції.42-річний Бартош Ціхоцький за освітою є істориком. З травня 2017 року обіймав посаду заступника міністра закордонних справ; у відомстві він відповідав, серед інших, за східну політику і політику безпеки.Під час виконання цієї функції, як сказав Яцек Чапутович, коли рекомендував кандидатуру Бартоша Ціхоцького на засіданні комітету, він відіграв важливу роль, серед інших, у зусиллях для розблокування історичного діалогу з Україною та координації економічної, оборонної та гуманітарної підтримки цієї країни.


У попередні роки Ціхоцький був, зокрема, радником керівника Агентства розвідки Польщі (AW), керівником міжнародного відділу Бюро національної безпеки, координатором програми «Росія-Євразія» Польського інституту міжнародних відносин та експертом Центру східних студій.


Він також працював, зокрема, у польському посольстві в Москві, де відповідав, зокрема за польсько-російські двосторонні відносини. Ціхоцький вільно володіє російською та англійською мовами.


На посаді посла Польщі у Києві Бартош Ціхоцький має замінити Яна Пєкла, який закінчив свою дворічну місію наприкінці січня цього року.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-ukrajinu-pribuv-noviy-posol-polshchi-576539.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя